• En
عنوان : حضور مدیركل پست استان البرز در جلسه شورای اسلامی شهرستان فردیس
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۹:۴۳:۳۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حضور مديرکل پست استان البرز در جلسه شورای اسلامی شهرستان فرديس

 

مدیرکل پست استان البرز در صدر هیئتی در جلسه شورای اسلامی شهرستان فردیس حضور یافت و به طرح مباحث تخصصی پستی پرداخت .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان البرز ، همزمان با روز یکشنبه چهاردهم آبان ماه فرزین مدیرکل پست استان البرز به همراه بخشی معاون پستی و ارجمند رئیس اداره پست شهرستان فردیس در جلسه شورای اسلامی این شهرستان حضور پیدا کرد و ضمن ارائه گزارش اقدامات اداره پست استان و شهرستان به طرح مباحث فنی پستی پرداخت .

 

در ابتدای این جلسه که با حضور احمدوند بعنوان ریاست ، اسدی ، وحیدی ، محمد میرزا و نصرتی بعنوان اعضاء این شورای اسلامی شهرستان فردیس برگزار شد ، احمدوند ضمن خیر مقدم و قدردانی از زحمات پست شهرستان و خدمات پستی در حال ارائه به شهروندان از آمادگی مجموعه مدیریتی شهرستان فردیس در مسیر رفع مشکلات و همیاری در راستای توسعه خدمات نوین پستی خبر داد .  

 

فرزین مدیرکل پست استان البرز با تقدیر از برگزاری این جلسه به تشریح گزارش عملکرد پست استان البرز در سال گذشته و خدمات پستی ارائه شده توسط این مجموعه به شهروندان استان البرز و شهرستان فردیس پرداخت .

 

مدیرکل پست استان البرز با اشاره به رشد 42 درصدی توزیع مرسولات در پست شهرستان فردیس با توجه به شکل تراکم جمعیت در این شهرستان گفت : متوسط میزان توزیع مرسوله پستی در شهرستان فردیس بالاترین میانگین در سطح کشور بوده که نشانگر شرایط خاص معیشتی شهروندان این شهرستان است که می بایست برنامه ریزی مدونی در راستای توسعه خدمات پستی با هدف کاهش سفرهای درون شهری و رفع برخی مشکلات مدیریت شهری از جمله تراافیک ، مصرف سوخت و کاهش آلودگی های زیست محیطی ، انجام شود .

 

ایشان همچنین با اشاره به آمار اماکن مسکونی و تجاری در حوزه شهرستان فردیس افزود : این شهرستان دارای حدود 293 هزار مکان مسکونی ، تجاری و اداری است که اطلاعات این اماکن طی عملیات بهنگام سازی اطلاعات کدپستی ده رقمی بروز و در بانک اطلاعاتی مربوطه ورود اطلاعات شده است و این آمادگی جهت هماهنگی و همکاری با مجموعه مدیریت شهری جهت یکسان سازی بانک اطلاعات جهت استفاده بهینه از اطلاعات موجود در شرایط مورد نیاز از جمله بحران ، در پست استان وجود دارد .

 

فرزین همچنین با اشاره به فضای محدود ساختمان فعلی اداره پست شهرستان فردیس از آمادگی شبکه پستی کشور در جهت احداث ساختمان جدید پست این شهرستان با هدف ارائه هرچه بهتر خدمات به شهروندان این شهرستان خبر داد و همکاری شورای شهر و شهرداری را در این زمینه خواستار شد .

 

بخشی معاون امورپستی استان نیز در ادامه جلسه با تشریح خدمات نوین پستی که می توان به کمک مجموعه مدیریت شهری آمده ، از انجام خودپستچیگری توسط سازمان ها و دستگاه های حاکمیتی انتقاد کرد و ظرفیت موجود پستی را بعنوان ابزاری کارآمد جهت رفع مشکلات موجود ارزیابی کرد .

 

 

 بازگشت                   
 

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/08/26 10:32
V5.1.0.0