• En
    /  4
رو عنوان : عضو هيئت مديره شرکت ملی پست در جمع موزعين پست البرز:
عنوان : لزوم كسب رضایت مشتریان با هدف كسب مزیت رقابتی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۱۰:۲۰:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

عضو هيئت مديره شرکت ملی پست در جمع موزعين پست البرز:

لزوم کسب رضايت مشتريان با هدف کسب مزيت رقابتی

 

علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در سفر به استان البرز و در جمع موزعین پست استان بر کسب رضایت مشتریان برای ایجاد مزیت رقابتی نسبت به رقبای صنعت پستی تاکید کرد .

  

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان البرز ، همزمان با روز چهارشنبه نوزدهم دیماه زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در ابتدای سفر خود به استان البرز به دیدار موزعین پست این استان رفت و با آنان به گفتگو پرداخت و نیز از فرآیند تجزیه و مبادلات پست استان بازدید کرد .

 

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست پس از استماع گزارش فرآیند به تبیین برنامه ها و سیاست های شبکه پستی در خدمات پستی و خاصه فرآیند توزیع پرداخت .

 

ایشان با اشاره به آغاز بکار شرکت ها ی اپراتور پستی بخش خصوصی لزوم ارائه خدمات پستی با کیفیت در راستای کسب رضایت مشتریان و ذینفعان برای دستیابی به مزیت رقابتی برای استمرار حضور و حفظ سهم بازار تاکید کرد .

 

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه یکی از اهداف حاکمیت برای ارائخ خدمات پستی کاستن از لزوم انجام سفرهای درون شهری و برون شهری شهروندان و به تبع آن کاهش معضلات زندگی شهری مانند ترافیک و آلودگی های زیست محیطی است که با توجه به مبتنی بودن ارائه خدمات پستی به استفاده از ناوگان خودرویی و موتوری ، شرکت ملی پست برنامه منسجمی را در راستای استفاده از ناوگان موتوری برقی با هدف کاهش آلودگی هوا و انطباق با استانداردهای خدمات سبز و همچنین هماهنگی با افزایش حجم امانات و مرسولات پستی ، ابتدا در سطح کلانشهر ها و در فازهای بعدی کل کشور، در دست اجرا دارد .

 

زرگوش همچنین با پرداختن به موضوع افزایش حجم مرسولات و امانات پستی در سطح شبکه پستی کشور ، از برنامه های در دست اقدام مدیران شبکه پستی در راستای همسان سازی پرداخت های غیر مستمر موزعین با حجم عملکرد و میزان توزیع خبر داد .

 

گفتنی است زرگوش عضور هیئت مدیره شرکت ملی پست با هدف بررسی فرآیند ارائه خدمات پستی در استان البرز به این استان سفر کرده و مقرر است پس از بازدید از فرآیندهای اجرایی در جلسه شورای اداری پست استان البرز حضور پیدا نماید . بازگشت                   
 

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/10/19 12:01
V5.1.0.0