• En
    /  2
رو عنوان : عضو هيئت مديره شرکت ملی پست در شورای اداری پست البرز:
عنوان : سرویس های جدید پستی باید بر اساس نیاز مشتریان طراحی و با بالاترین كیفیت ارائه گردد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۱۲:۱:۲۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

عضو هيئت مديره شرکت ملی پست در شورای اداری پست البرز:

سرويس های جديد پستی بايد بر اساس نياز مشتريان طراحی و با بالاترين کيفيت ارائه گردد

 

علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در شورای اداری پست استان البرز بر توجه به ارتقاء سطح فرهنگ پاسخگویی و فضای رقابتی و تلاش در جهت ایجاد تحول دیجیتالی و الکترونیکی در خدمات پستی تاکید کرد .

  

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان البرز ، همزمان با روز چهارشنبه نوزدهم دیماه زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در ادامه سفر خود به استان البرز در جلسه شورای اداری پست این استان حضور پیدا کرد و به بررسی عملکرد ترافیک پستی و نحوه ارائه خدمات پستی پرداخت .

 

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست پس از استماع گزارش ترافیک و عملکرد پست استان و قدردانی از زحمات کارکنان این استان به تشریح عملکرد شبکه پستی کشور و برنامه های تدوین شده مدیران شرکت در راستای ارتقاء سطح کیفی ارائه مطلوب خدمات پستی به مشتریان  پرداخت .

 

ایشان با تبیین تغییر شکل نیازهای مردم و مشتریان به لزوم تغییر سرویس های سنتی و طراحی سرویس های نوین پستی بر اساس نیاز مشریان و در راستای کسب رضایت مردم اشاره کرد و افزود : با توجه به فعالیت اپراتورهای بخش خصوصی خدمات پستی ، باید در مسیر ایجاد جذابیت خدمات پستی برای عموم مردم قدم برداشت و کسب رضایت مشتریان با ارائه خدمات مطلوب راهبرد مهم و مناسبی برای ایجاد مزیت رقابتی نسبت به سایر رقبا و حفظ سهم بازار است  .

 

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه لازمه موفقیت شرکت ملی پست استقرار تفکر سیستمی در سطح شبکه پستی است به اهمیت و حساسیت اقدامات مناسب بازاریابی خدمات پستی اشاره و تقویت بدنه بازاریابی شرکت را با هدف طراحی سرویس های جدید و ورود به حوزه های نوین کسب و کار و جذب ترافیک های دارای ارزش افزوده را مورد تاکید قرار داد .

 

زرگوش همچنین تلاش در جهت تقویت و ارتقاء سطح فرهنگ پاسخگویی به شهروندان و مشتریان و همچنین شنیدن مشکلات و مسائل کارکنان را مهم ارزیابی کرد .

 

گفتنی است زرگوش عضور هیئت مدیره شرکت ملی پست امروز پس از حضور در جمع موزعین پست استان البرز با هدف بررسی عملکرد پست استان البرز در حوزه ارائه خدمات پستی در شورای اداری پست این استان حضور پیدا کرد و با معاونین ، روسا و مسئولین واحدهای ستادی و اجرایی به گفتگو پرداخت . بازگشت                   
 

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/10/19 12:01
V5.1.0.0